5 LAT,  6 LAT,  książki

PIASKOWY WILK- KSIĄŻKA KTÓRĄ KOCHAJĄ DZIECI I DOROŚLI


„Karusię ciekawi wszystko – komary i miłość, nieposłuszne nogi, puste kieszenie, krótkie chwile, które bywają za długie, wszechświat bez końca i czerwone kalosze. „


Jeżeli uwielbiacie ciepłe, proste ale zarazem głębokie w warstwę emocjonalna pozycję, to ta książka jest właśnie dla Was. To jedna z tych pozycji dla dzieci, którą razem z Synami czytam z niedomkniętą buzią, uśmiechem i wypiekami na twarzy. Dzięki przygodom Karusi, przenoszę się do wspaniałego czasu dzieciństwa i mogę na nowo poczuć wolność i prawdę, które odświeżam zawsze w spotkaniu z prawdziwym dziecięcym sercem!

Serce Karusi, bohaterki „Piaskowego wilka”, jest piękne! A dusza radosna i pełna ciekawości i tak bardzo głodna odpowiedzi, które my dorośli w pewnym momencie przestajemy zadawać, bo…(nie wypada!?), bo już za późno, bo to nieistotne?!

Ale czy na pewno tak jest? Czy osiągając pewien wiek, nie mamy prawa pytać, zgłębiać, poszukiwać ?

Jeśli chcesz poczuć prawdę, której mogą nas nauczyć dzieci, a tym samym zaproponować sobie i im, piękną podróż ramię w ramię z Karusią i Piaskowym wilkiem to… To tą książkę po prostu musicie mieć!


Możecie wybrać pojedyncze książki, lub tak jak my, egzemplarz, który zawiera wszystkie opowiadania z trzech książek :

„Piaskowy wilk i ćwiczenia z myślenia”
„Piaskowy wilk i prawdziwe wymysły” oraz „Piaskowy wilk”


Wiele ciepła i podróży z tą książką pod pachą! Choćby do lasu, choćby pod kołdrę a co!
A swoją droga, czytaliście w dzieciństwie pod kołdrą i z lampką w dłoni?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *